Home / Business / ساختمانهای فلزی و مزایای دیوارهای زندگی

ساختمانهای فلزی و مزایای دیوارهای زندگی

Business 0

این می تواند برای دیوار ساختمان فولادی شما عالی باشد. در اینجا چند مزیت برای دیوارهای زندگی وجود دارد:

دیوارهای زنده را می توان به گونه ای طراحی کرد که به تدریج از طوفانی که روی سقف یا سایر سطوح سخت یک محل ساخت فولاد قرار گرفته است ، به عنوان منبع اصلی آب استفاده کند. از آنجا که گیاهان در طرح بدون خاک قطعاً به تأمین آب نسبتاً ثابت نیاز دارند ، احتمالاً باید در دمای گرم و خشک دوباره احیا شود. استفاده از مخزنی که به آرامی به جیب هایی که گیاهان از آن رشد می کنند تخلیه می شود ، به خوبی کار می کند. برخی از پاکسازی اجرای دیوار سبز ها توسط گیاهان و خاک و برخی دیگر توسط باکتری هایی انجام می شود که در نهایت در جیب های رشد یافته و سطوح ریشه ساکن می شوند.

دیواره های زنده بسیاری از آلاینده ها و ذرات معلق موجود در هوا را روی سطوح گیاه به دام می اندازند. و گیاهان از دی اکسید کربن استفاده می کنند. یک دیوار زنده چهار طبقه در داخل ساختمان Creekbank بل کانادا در تورنتو نه تنها زیبا است بلکه برای حذف ترکیبات آلی فرار (VOCs) و دی اکسید کربن از هوای داخلی طراحی شده است. بسیاری از شرکت ها هستند که چنین “بیو دیواری” را برای چنین فیلتراسیون زیستی طراحی می کنند.

Living Walls همچنین از فضای عمودی درون شهرها استفاده بسیار خوبی می کند ، میکرو زیستگاه ، مزایای زیبایی و پاکسازی هوا را فراهم می کند که قبلاً هیچ یک از آنها معمولاً وجود نداشته است. نسبت بالای دیوار به مساحت سقف در فضاهای شهری به معنی پتانسیل ایجاد تغییرات مثبت محیطی از طریق دیوارهای سبز در مقابل بام های سبز نیز بسیار بیشتر است.

آب در گردش در دیواره زنده کمتر از یک باغ افقی تبخیر می شود بنابراین در آب و هوای خشک می تواند به خوبی کار کند. آنها همچنین می توانند جرم حرارتی را به ساختمانهای فلزی اضافه کنند و فرآیندهای آنها به تعدیل دمای ساختمان داخلی و خارجی کمک می کند. آنها سایه و فضای هوای مرده عایق را روی سطح دیوار ساختمان ایجاد می کنند. پوشش گیاهی با تبخیر مقادیر عظیم آب از سطح برگ ، دمای هوای مجاور را کاهش می دهد. یک مطالعه در کانادا نشان داد که کاهش بار خنک کننده تابستان توسط دیوارهای زنده حتی از سقف های سبز بسیار چشمگیر است. همان مطالعه نشان داد که اگر از فناوری دیوار زنده به طور گسترده استفاده شود ، می توان به کاهش قابل توجهی در اثر جزیره گرمایی شهری دست یافت.

سیستم های بدون خاک مهندسی شده (به عنوان مثال لایه PVC ، نمد و قاب فلزی) می توانند کمتر از 30 کیلوگرم در متر مربع وزن داشته باشند – این امر علی رغم اینکه مدام مرطوب است ، بنابراین برای افزودن به دیواره های موجود نسبتاً سبک وزن محسوب می شوند. آنها به راحتی می توانند نیازهای زیستگاه گونه های کوچک حیات وحش ، مانند پرندگان و حشرات را برآورده کنند. یا اینکه ماهی و عمر آن در استخر کوچک وجود دارد اگر در طراحی گنجانده شود.

بیشتر دیوارهای زندگی برای جلوه های هنری و برای افزایش زیست پذیری با تأمین فضای سبز آرام بخش در فضاهای بسیار شهری طراحی شده اند. این نمونه های چشمگیر و بزرگ در اروپا ، آسیا و ایالات متحده را که توسط گیاه شناسان طراحی شده اند ، بررسی کنید. دیوارهای سبز به دلیل لایه گیاهان ، محیط رشد و بسته به نوع طراحی ، فضای هوای مرده بین دیوارهای زنده و معمولی می توانند به کاهش انتقال صدا به داخل ساختمان کمک کنند. اگرچه یافتن نمونه ای از دیوار زنده برای پرورش مواد غذایی دشوار است ، برخی از طرفداران نسخه های خانگی برای دیوارهای گلخانه و باغ های سبزیجات را پیشنهاد می دهند.

  •  
    Previous Post

    The Most Effective Way to Weed Your Garden – A Weed Puller?

  •  
    Next Post

    Some Tips On Finding The Best Washer And Dryer